S.P. Czaplinek - ul.Słoneczna 27

Nauczanie zdalne dla klas 7 i 8

Microsoft Teams - ważne informacje dotyczące logowania

Jeżeli przy logowaniu pojawi się tzw. kod QR należy:na telefonie - ze sklepu Google Play - pobrać darmową aplikację Microsoft Authenticator, następnie zeskanować kod QR, poczekać, aż na telefonie pojawi się 6-cyfrowy kod. (kod na telefonie zmienia się co 30 sekund). Następnie należy poczekać na zakończenie synchronizacji  na komputerze - aż pojawi się pole do na wpisanie kodu z telefonu, wówczas trzeba wpisać kod i zatwierdzić.

W sytuacji ponownego logowania do Office 365 lub Teams może pojawić się komunikat o konieczności podania numeru telefonu oraz adresu e-mail - innego niż powiązany ze szkolną domeną. Dane te należy wpisać. jest to dwuetapowa weryfikacja każdego uczestnika, ponadto podanie tych danych umożliwia indywidualne odzyskiwanie hasła. 

Planowana na 8 - 12 maja 2020 r. wycieczka dla uczniów do Krakowa, Wieliczki i Zakopanego zastaje odwołana. Zwrot przedpłat nastąpi w formie uzgodnionej z organizatorem wycieczki. 
Jeżeli ze względów zdrowotnych uczeń nie może zasłaniać ust i nosa (ani maseczką, ani przyłbicą), rodzic ucznia przekazuje stosowną informację dyrektorowi szkoły nie później niż 29 maja 2020r. Uczeń taki przystępuje do egzaminu w oddzielnej sali egzaminacyjnej.

WYTYCZNE

dotyczące przeprowadzenia egzaminu

Media Społecznościowe

Strona zrobiona w kreatorze stron internetowych WebWave

W kilku słowach o tym co robimy

Strona powstała w celu przekazywania informacji uczniom klas 7 i 8 Szkoły Podstawowej w Czaplinku na czas przerwy w normalnym funkcjonowaniu szkoły spowodowanej wprowadzeniem stanu zagrożenia epidemią koronawirusa

Strona działa od 23.03.2020 do czasu przywrócenia zajęć w szkołach.

Komunikaty dotyczące terminów wznowienia zajęć dostępne na stronie:

https://www.gov.pl/web/edukacja  

Przydatne informacje